ОЦІНКА ЖИТЛОВОГО МАЙНА

Територія нашої діяльності охоплює Сілезьке воєводство, включаючи міста Битом, Хожув, Глівіце, Катовіце, Руда Шльонська, Тарновські Гури та Забже.

Ми надаємо конкурентоспроможні ставки оцінювача нерухомості.

Зразок прейскуранта оцінювача нерухомості в Забже:

Оцінка квартири – 590 злотих брутто
Оцінка односімейного будинку – 690 злотих брутто
Будинок, що будується – 790 злотих брутто

Гарантуємо короткі терміни доставки.
Оцінка квартири – 4 робочих дні
Оцінка оцінювачем приватного будинку – 5 робочих днів

Варіант прискореної оцінки:
Квартира, термін здачі 2 робочі дні, додатково оплачується – 150 зл
Термін здачі будинку 3 робочі дні, додатково оплачується – 200 зл

RZECZOZNAWCA MAJĄTKOWY – KATOWICE

Katowice to największe miasto Górnego Śląska, siedziba województwa i znaczący ośrodek gospodarczy, akademicki oraz handlowo-usługowy. To jedno z największych miast w Polsce, w którym przeprowadzanych jest obecnie wiele inwestycji – rewitalizacje i przebudowy starych obiektów mają na celu przywrócenie świetności temu miejscu.

Usługi rzeczoznawcy majątkowego świadczone w Katowicach są niezbędne każdemu, kto chce znać rzeczywisty stan i wartość nieruchomości. Kompetencje rzeczoznawcy majątkowego pozwolą na określenie wartości rynkowej obiektu – oferta obejmuje profesjonalne wyceny nieruchomości w celach sprzedaży, otrzymania kredytu lub w celu zaspokojenia innych potrzeb klienta.

RZECZOZNAWCA MAJĄTKOWY – RUDA ŚLĄSKA

Chcą Państwo wziąć kredyt bankowy i potrzebują zabezpieczenia wierzytelności? W takiej sytuacji niezbędna będzie profesjonalna wycena nieruchomości wykonana przez doświadczonego rzeczoznawcę majątkowego. Rzeczoznawca majątkowy świadczący usługi w Rudzie Śląskiej wykona opracowania wycen zgodne z obowiązującymi przepisami, terminowo i z indywidualnym podejściem do każdego klienta.

Oferowane wyceny nieruchomości znajdujących się w Rudzie Śląskiej obejmują nie tylko nieruchomości mieszkalne i lokale użytkowe, ale również budynki komercyjne, działki inwestycyjne i obiekty magazynowe. Wyceny wykonywane przez RA-NO Nieruchomości to gwarancja szybkiej realizacji i pełnej satysfakcji ze świadczonej usługi.

RZECZOZNAWCA MAJĄTKOWY – ZABRZE

Niezależnie od tego, jaki ma być cel dokonania wyceny nieruchomości – zabezpieczenie kredytu, ustalenie wartości dla celów ubezpieczeniowych, podatkowych, czy też egzekucyjnych, rzeczoznawca majątkowy z Zabrza zrealizuje zlecenie szybko, sprawnie i zgodnie z obowiązującymi normami.

Kompleksowa i rzetelna obsługa klientów w Zabrzu stanowi jeden z elementów działalności rzeczoznawcy majątkowego Radosława Nowakowskiego – skorzystaj z oferowanych usług i przekonaj się, jak działa doświadczony rzeczoznawca majątkowy. Zadzwoń i umów się w sprawie wykonania wyceny nieruchomości w Zabrzu.

RZECZOZNAWCA MAJĄTKOWY – BYTOM

Jesteś z Bytomia i potrzebujesz pomocy rzeczoznawcy majątkowego? Firma RA-NO Nieruchomości zapewni Ci obsługę na najwyższym poziomie – profesjonalne ekspertyzy i wyceny nieruchomości w dowolnym celu, krótkie terminy realizacji oraz rzetelne doradztwo fachowca.

Skontaktuj się z rzeczoznawcą majątkowym i umów się na dogodny dla Ciebie termin – wycena nieruchomości w Bytomiu przebiegnie bezproblemowo i z zachowaniem wszelkich obowiązujących reguł. Skorzystaj z oferty profesjonalisty i miej pewność, że Twoja nieruchomość zostanie rzetelnie wyceniona.

RZECZOZNAWCA MAJĄTKOWY – GLIWICE

Rozległa wiedza z zakresu rynku nieruchomości oraz wieloletnie doświadczenie w branży pozwalają rzeczoznawcy majątkowemu Radosławowi Nowakowskiemu na rzetelne świadczenie usług w Gliwicach i okolicznych miejscowościach. Sporządzi on profesjonalne operaty szacunkowe dowolnej nieruchomości i doradzi Państwu w kwestiach związanych z wycenami obiektów komercyjnych i mieszkalnych.

Prawidłowo określona wartość rynkowa nieruchomości to niezwykle istotna sprawa w przypadku starania się o kredyt hipoteczny, załatwiania kwestii spadkowych, ubezpieczeniowych, podziału majątku i wielu innych okoliczności – nie zwlekaj i skorzystaj ze wsparcia rzeczoznawcy majątkowego w Gliwicach.

RZECZOZNAWCA MAJĄTKOWY – TARNOWSKIE GÓRY

Chcą Państwo profesjonalnie wycenić nieruchomość, która jest zlokalizowana w Tarnowskich Górach? Rzeczoznawca majątkowy Radosław Nowakowski szybko i sprawnie zajmie się zleconym mu zadaniem i wykona dla Państwa fachowej wyceny. Tego typu profesjonalne wyceny nieruchomości są niezbędne w przypadku kupna lub sprzedaży budynków mieszkaniowych i pozwalają na zdobycie wiedzy o rzeczywistej wartości rynkowej obiektu – warto skorzystać z pomocy eksperta!

RZECZOZNAWCA MAJĄTKOWY – CHORZÓW

Rzeczoznawca majątkowy Radosław Nowakowski obsługuje również klientów z Chorzowa – jako wykwalifikowany fachowiec jest w stanie pomóc w zakresie wyceny nieruchomości i gruntów wykonywanych w dowolnych celach. Jeżeli potrzebują Państwo profesjonalnej wyceny nieruchomości w celach bankowo-hipotecznych, komorniczych, odszkodowawczych lub do sporządzenia umowy kupna-sprzedaży, prosimy o kontakt.

RZECZOZNAWCA MAJĄTKOWY – SOSNOWIEC

W ofercie firmy Ra-No znajdą Państwo profesjonalną wycenę nieruchomości gruntowych, rolnych i lokalowych na terenie całego Sosnowca. Indywidualne podejście do klienta oraz szybka i rzetelna realizacja każdego zlecenia to niewątpliwie główne zalety rzeczoznawcy majątkowego, Radosława Nowakowskiego. Skontaktuj się, a otrzymasz odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące wyceny nieruchomości.